20 Nisan 2013

ING Bank Kendi Hesabıma Para Yatırırken Ücret Kesildi!

Banka kartım henüz gelmedi. Hesabıma ATM'den kendi hesabıma para yatırdım ve benden 5 TL komisyon adı altında para kesintisi yapıldı.

Özbey 66 Okunma

Cevaplar

  • Özbey22 Nisan 2013

    Kesilen komisyonun iade edilmeyeceğini söylediler. Bir çok banka ATMden kendi hesabınıza kartsız işlemden para yatırdığınızda komisyon almıyorken INGBANKın komisyon almasını ayakta alkışlıyorum. Geç(ir)mişler ola!

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Özbey G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sn Özbey G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön