14 Ocak 2016

ING Bank Kazanmış Olduğum Bonus'u Yatırmadı!

Https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/teknosada-75-TL-bonus-kampanyasi

burada ki Bonus kampanyasına katıldım ing Bonus kredi kartım ile 28/12/2015 tarihinde. Kampanya şartlarında da açıkça görüldüğü üzere ing Bonus dahil yazdığı halde bankanın müşteri temsilcisini aradık, kayıt açtırdık. Bugün geri dönüş yapıldı, Teknosa üye iş yeri değil Bonus yatıramayız denildi. Vermiş olduğum linkte ve eklediğim ekran görüntüsünde görüldüğü üzere yapılan kampanyadan habersiz bir kurumdur.

Yuksel 1.114 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Yüksel Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Yüksel Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön