11 Şubat 2014

ING Bank Kazandığım Puanı Vermiyor.

ING Bonus Card ile Petrol Ofisi kampanyasına katıldım. Talebiniz alınmıştır mesajı geliyor. Sonra puan yüklemesinde sorun çıkıyor. Müşteri hizmetleri diyor ki ekstrenize eklenecek puan. Kampanyadan faydalanmışsınız deniyor. Sonra inceleme üzerine inceleme. Sonra çıkıyor ki bir sürü Bonus Card için farklı numaraya mesaj attırılıyor. Benim ki Garanti mesaj hattıymış. Tüketici bu kadar uğraştırmak nedir ya? Sorumlu kimse bulacağım. Şube mi, Bonus Card mı, Petrol Ofisi mi, ING Bank mı? 500 TL'lik harcama yapıyoruz 40 TL vermeye bin dereden su getiriyorlar. Çağrı merkezi desen kendi aleminde sadece talep yazıp duruyor. Bu işle alakalı kimdir sorumlu bulacağım.

Duygu 67 Okunma

Cevaplar

 • Duygu 21 Şubat 2014

  Bu kadar uğraşmasak iyiydi...

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Duygu E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Duygu E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sn Duygu E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön