16 Ocak 2014

ING Bank Kazandığım Bonusu Yatırmıyor.

ING Bank petrol ofisi kampanyasına katılmama rağmen 4 kere 100 tl yakıt almama ve bunu müşteri temsilcisinin şartları yerine getirdiğimi kabul etmesine rağmen kazandığım bonusu yatırmıyor. Nasıl bir bankacılık anlayışı anlayamıyorum.

Zafer 59 Okunma

Cevaplar

 • Zafer22 Ocak 2014

  21 ocak 23:52'de müşteri hizmetlerini aradım verilen cevap kampanyaya katılım sağlamamışsınız. şu an gülme krizine girdim. herhalde benimle dalga geçiyorlar. aralık ayında kampanya başladığında sms attım ama bir cevap gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım ve kampanya kaydı için talep oluşturdum. müşteri temsilcisi hanımefendi bana kayıt oluşturduğunu telefonuma msj geleceğini söyledi ve kayıt msj telefonuma geldi. sonra kampanya şartlarını yerine getirdim. bonus yatmadı. ben ocak ayında tekrar aradım. ve müsteri temsilcisi bana kampanya şartlarını yerine getirdiğimi tek tek yakıt aldığım tarihleri söyleyerek teyit etti. şimdi ise verilen cevap kampanyaya katılım sağlamamışsınız. evet arkadaşlar bu bankayı allaha havale ediyorum. kayıt altına alındığı söylenen telefon konuşmaları demekki alınmıyor.

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sn Zafer Gökhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Zafer20 Ocak 2014

  banka tarafından hiç bir geri dönüş veya msj sağlanmamıştır

 • ING Bank Temsilcisi17 Ocak 2014

  Sn Zafer Gökhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 17/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi16 Ocak 2014

  Sn Zafer Gökhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön