07 Ocak 2014

ING Bank Kazandığım Bonusları Vermiyor!

Müşteri numarası 8496***

ING Bank bonus yılbaşı kampanyası dahilinde 3 kere 125 lira taksitli harcamaya 125 lira bonus kampanyasına dahil oldum ve gerekli harcamaları yaptım. Bugün kazandığım 125 lira bonusu yüklemediklerini gördüm. Sebebi 1 işlemimi dikkate almamışlar, alışveriş yaptığım ING Bank bayisinin harcamayı peşin çekip ardından kartımın bir özelliğinden dolayı 5 taksit yapıldığını belirttiler.

Ben müneccim değilim alışveriş yaptığım bayiye taksitli olarak çekim yapın diye belirttim. ING bank bayiye özel bir olanak tanıdıysa önce peşin çekip sonradan taksite çevirebiliyorsa bunda benim suçum nedir? Eğer bu sorunu çözmez ve bonuslarımı yüklemezler ise ING Bank ile tüm ilişkimi keseceğim.

İbrahim 74 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim'in Teşekkür Mesajı12 Ocak 2014

  sorunumu hemen hallettıler.

 • İbrahim'in Teşekkür Mesajı08 Ocak 2014

  merhaba, ING BANK genel müdürlüğü şikayetim ile yakından ilgilenmiş olup konuda bahsi geçen bonus puanlarımı yüklemiştir. Kendilerine bu hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi08 Ocak 2014

  Sn İbrahim D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Ocak 2014

  Sn İbrahim D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön