27 Şubat 2013

ING Bank Kazandığım Bonusları Borç Diye Geri Ödedim!

ING Bank 'a ait kullandığım kredi kartında kazandığım bonusları bir çok kere bana geri fatura edilerek bankaya geri ödedim.. Son olarak da kredi kartı iptalini istediğimde, iptal etmeyin 3 ay kart sizde kalsın 20 tl bonus verelim dediler.Bende kabul ettim.

Bugün içerisin de internetten hesabıma baktığımda o verilen bonusun dahi alındığını gördüm. Ne iş, nasıl bir işletmecilik anlayışıdır anlamadım gitti.

Hüseyin 35 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2013

    Sn Hüseyin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Hüseyin Y.bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön