20 Mayıs 2013

ING Bank Kartımı Güvenlik İçin Kapatmışlar!

İnternet üzerinden alışveriş esnasında kartın cvc kodu silik olması nedeni ile 3 kez hatalı girdim 4. de doğru girip alışverişimi tamamladım. Daha sonra kartı kullanmaya devam ettim 6 / 7 alışverişim sorunsuz geçti. 1 hafta önce şehir dışındaydım oradada kartımı kullandım akşam alışveriş yaparken kartım onay vermedi ve güvenlik için kapatılmış sms i geldi.

Aradım 3 kez cvc kodu yanlış girdiğim için kart kapatılmış durumu anlattım açılacak biraz bekleyin dedi tam 40 dk. dönüş yok müzik. Kapayıp aradım durumu anlattım açılamaz dedi bankaya gelmeniz gerek falan dedi. Dedim ki madem kapancak bugün neden o zaman kartı komple kapayın böyle zor durumda ben bu kartı kullanamıycaksam ne yapayım.

Kaan 58 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sn Kaan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Kaan26 Mayıs 2013

    arayıp kartı siz kapatmısınız dediler. ben de beni aramadan önce neden kapatmısım yaptıgınız ses kayıtlarını ınceleyip ondan sonra benı arayan dedım. bı daha da arayan olmadı aramalarını da beklemıyorum zaten ilişiğimi kestim.

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Kaan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön