25 Ekim 2016

ING Bank Kartımdan Habersizce Çekilen Para.

ING Bank kredi kartı kullanıcısıyım. Kızım da aynı karta bağlı ek kart kullanıyor. 23 Ekim 2016 tarihinde, kredi kartı işlemlerimi incelerken 20 Ekim 2016 günü kızımın kullandığı kredi kartından arka arkaya 5 çekimde yaklaşık 440 $ lik bir alışverişin Microsoft firması aracılığı ile gerçekleştiğini, henüz işlemin tamamlanmayıp onay aşamasında olduğunu gördüm. Banka müşteri temsilcisi ile görüştüm, ödeme gerçekleşmeden tedbir alınmasını talep ettim. Ancak özetle; "şu aşamada bir şey yapamayız, önce mağdur edilin sonra itiraz formu doldurun" mealinde çözüm önerdiler. Şimdi ödeme gerçekleşti ve formu doldurup bankaya ilettim. Henüz gerçekleşmeyen bir ödemenin durdurulması ya da iptali için bir mekanizma olmaması çok tuhaf ve anlamsız.

Necdet 628 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Necdet E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Necdet E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön