23 Ocak 2014

ING Bank Kartımdaki Puanımı Geri Aldı

ING Bank bonustan şikayetçiyim. Haksız bir uygulama ile puanlar geri alındı. Yılbaşı 125 TL kampanyasından bahsediyorum. 07/01/2014 günü bonuslarım yattı. 09/01/2014 günü bonuslarımı akaryakıtta kullandım. 19/01/2014 günü ise bu banka harca olarak gösterdiği bonuslarımı geri almış şikayetçiyim. Hakkımı her yerde arayacağım. 5429*********7*17 kart no'su benim tarafımdan artık kullanılmaz.

Adem 59 Okunma

Cevaplar

 • Adem14 Kasım 2014

  Kartımı kapattım rahat ettim.

 • Adem26 Ocak 2014

  Kartımı kullanıma kapadım bulduğumuz çözüm bu oldu.

 • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

  Sn Adem Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Adem23 Ocak 2014

  Sizinle zaten iletişime telefonla geçtim. Şikayetimle ilgili kendi sitenizden de ail ile iletişme geçtim. Sorun çözüldüğünü paranın düzeltildiğini görmek istiyorum. Gerisi yalan.

 • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sn Adem Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön