13 Mayıs 2013

ING Bank Kartım İptal Edilmiyor!

Kartımı iptal ettirebilmek için öncelikle değişen kimliğimi, adres ve telefon bilgilerimi güncellemek için evime yakın şubeye gittim.Aynı gün peş peşe 3 mesaj geldi.2 si cep telefonumun yenisiyle güncellendiği,1 tanesi eski telefon numaramın tekrar sisteme kaydedildiğine dair.Yanlışlık olduğunu düşündüm,tüm bilgilerimi güncelledim diyerek üzerinde durmadım.

Önceki gün kartımı iptal ettirmek için aradığımda yeni cep telefonumun sisteme kaydedilmediğini, eskisinin kaydedildiğini öğrendim.Kart iptali için ilgili birim beni evden arayacak,teyit alacaklarmış. Fakat banka iki gün üst üste sabah 9 dan itibaren sürekli evimi aradı. Ama ses gelmiyor. Çok rahatsız olduk. Acil kart iptali yapılması..

Yasemin 93 Okunma

Cevaplar

 • Yasemin 14 Mayıs 2013

  Bugün ilgili birim tarafından arandım.Kredi kartı ve debit kart iptalinin gerçekleştiğini söylediler. Hesaplarımda kapatılmış.Dönüşleri için teşekkür ettim.

 • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Sn Yasemin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Sn Yasemin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Sn Yasemin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön