26 Ağustos 2013

ING Bank Kart Yok, Hesap İşletim Ücreti Var!

ING Bank adına çalışanlar kesinlikle banka adını kötülüyor ve insanı çileden çıkartıyor. Hem şube hemde telefon hattındakiler, sorunum var diyorum çözüm bulmak yerine onu yap bunu yap diyorlar. Ne istediğim kredi kartını gönderildi, nede sorunuma çözüm bulundu.

Bankaya para yatıyorum kredi için mesaj gönderiyorlar para ödenmedi diyor. Nasıl olur! Gecikmeli ödemiş oluyorum. Paranla rezil olmak bu işte! Bankadan kredi kartım bile yok. Göndermeyi bile beceremediler ama hesap işletim ücreti kesiyorsunuz! Bu nedir, bu nasıl bir şeydir. Şubeyi ararsın telefonla ara der, telefonla ararsın şubeyi ara der. Kimse bir işi tam yapamıyor. Acil çözüm!

Gülçin 126 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin'in Teşekkür Mesajı02 Eylül 2013

    telefonla yardımcı olan tuğba hanıma teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn Gülçin Ece E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sn Gülçin Ece E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön