04 Temmuz 2013

ING Bank Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

ING Bank 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle hesabımdan 59 TL kart ücreti almıştır. Kredi kartımı aktif olarak kullanıyorum. Geri ödememizi talep ediyorum. Yoksa en kısa sürede kartımı iptal edip, maaş hesabımın olduğu kredi kartımı kullanacağım sadece. T.C : 44***50.

Hüseyin 39 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 05 Temmuz 2013

    Teşekkürler. Para iade edilmiş...

  • ING Bank Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Sn Hüseyin P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Sn Hüseyin P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön