06 Şubat 2014

ING Bank Kart Ücreti Kesilmiş!

Kredi kartımdan yıllık kart bedeli kesilmiş müşteri hizmetlerini arayıp bu ücretin iade edilmesini istedim bana direk iade edemediklerini ancak otomatik ödeme talimatı verirsem bu ücreti kartıma bonus olarak iade edebileceklerini söylediler.

Ben bankadaki bütün hesaplarımı kapattırmak istediğimi ve bu ücreti iade etmelerini istedim ama bu ancak ek kart çıkartırsam veya otomatik ödeme talimatı verirsem iade edileceklerini söylüyorlar bu kadar tuhaf bir şey daha duymadım konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Burcu 116 Okunma

Cevaplar

  • Burcu'nun Teşekkür Mesajı09 Şubat 2014

    Yardimlariniz icin tesekkur ederim

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Burcu Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Burcu O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön