19 Nisan 2016

ING Bank Kart Ücreti Kesilmesi...

ING Bank Bonus kartıma yıllık ücret olarak 82.5 TL yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini arayıp iadesini istedim. Benimle pazarlığa girildi aylık 50 TL harcama sözünüze 50 TL puan yükleyebiliriz dendi. Tam bir sene önce aynı tarihte aynı senaryo gerçekleşmişti kartımı iptal ettiler sonra iadesini yaptılar. En kısa zamanda var olan hesaplarımı da kapatıp tamamen ilişiğimi kesiyorum ve kurtuluyorum bu bankadan.

Sedat 92 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 19 Nisan 2016

    Şikayetvar.com üzerinden bankamiza iletmis oldugunuz 936093 No.lu talebiniz ile ilgili; tahsil edilen masrafin genel bankacilik uygulamasi kapsaminda olduğunu bildirmek isteriz. Şeklinde SMS atıldı banka tarafından. Bankacılık uygulaması olarak yıllık 82.5 TL ödeme alınıyor kredi kartı için. Geçen yil iadesinden sonra kartı 1 yil daha kullanmaya karar vererek büyük hata yapmışım. Bir daha mi asla

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Sedat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Sedat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön