06 Mayıs 2013

ING Bank Kart Ücreti!

Bundan birkaç yıl önce çalıştığım firma ing bank ile anlaştı ve maaşlarımızı ordan aldık bu yüzden bize kredi kartı da verdiler ve kart ücreti alınmayacağını söylediler. ben bu kartı sadece bir kere kullandım ve ertesi günde borcunu geri yatırdım. bir daha da hiç kullanmadım ama banka hemen şak diye kart ücretini yapıştırmış.

Bundan aylar sonra haberim oldu ekstre, sms göndermek yok. geçenlerde telefonuma msj geldi kredi kartınız limit aşımına uğramıştır diye şok oldum. borcu olan kredi kartının limitini 1 tl ye düşürmüşler borç olduğu için limit aşım faizi işliyor bana faiz işleyince haber veriliyor. siz kullanılmayan kartın limitini düşürebilirsiniz borcu olan kartın limitini nasıl düşürürsünüz !

Ahmet 69 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Ahmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Ahmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön