24 Mart 2014

ING Bank Kart Koruma Programı.

Kredi kartımdan benim haberim ve onayım olmadan kart koruma programı adı altında para kesilmiş. Bankayı aradım müşteri temsilcisi bizle alakalı değil dedi nasıl değil ya benim kredi kartımdan hiç alakam olmayan bir şirket nasıl para çeker veya taksitlendirir hadi bu hatayı yaptınız size benim haberim yok diyorum, bana telefon numarası veriyorlar ara diye lütfen bu hatayı düzeltin, çünkü bu hata benim değil.

Mustafa 159 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2014

    Sn Mustafa S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mustafa28 Mart 2014

    sayın yetkili ilgilendiğinizi söylediniz ama hala kredi kartımdaki kesintide değişiklik olmadı lütfen ilgilenin ama

  • ING Bank Temsilcisi24 Mart 2014

    Sn Mustafa S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön