16 Mayıs 2013

ING Bank Kart Koruma Programı!

İNG BANK tarafından yapılan kart koruma programından faydalanmak için 28. 12. 2012 tarihinde tc08***2 poliçe no ile poliçe imzaladım. 13. 05. 2013 tarihinde İzmir e seyahatim oldu ve cüzdanımı kaybettim kaybolduğunuda Menderes havaalanına girdikten sonra farkettim . Uçağıma binemedim kimliğim olmadığından dolayı iptal oldu uçak biletim bu esnada kart koruma programını arayarak kartlarımın kapatılmasını vede burda mağdur kaldığımı beyan ettim arama saatimin 13. 30 yetkililerin döneceğini beyan ettiler fakat saat 17. 00 kadar arayan olmadı ve tekrar uçak bileti aldırmak zorunda kaldım. Bir şekilde Ankara ya döndüm bugün 16. 05. 2013 mağduriyetim giderilmedi bugün aranıyorum.

Kadir 124 Okunma

Cevaplar

 • Kadir 07 Haziran 2013

  Yapılan şikayetlerin uzereinde titizlikle duruldugunu yazmıştınız 24 mayısta yazdıgım şikayetimin halen sonuclanmadıgı bizleri galeye alıp arama zahmetinde biile bulunulmadıgı en kısa surede cözumeulaştırılacak ıbareleriyle insanları kandırmaya hiç kimsenin hakkı yoktur Bugun 07.06.2013 nekadar erken göruyosunuz.ING bank muşterilerine bukadar duyarsız.duyarsızlıgından dolayı tebrik ediyoru

 • Kadir 24 Mayıs 2013

  ING ban olarak neden sorunu cözmuyorsunuz ozaman halen diyosunuzki bizimle temasa gecebilirsiniz.sizlere ulaşmak mumkunmu ki ulaştıhımız arkadaşlar zaten yardımcı olmuyo olmuş olsalar problem cözulurdu.Problem cözulmedigine göre halen devam etmekte benim size degil sizin bana ulaşmanız temasa gecmeniz lazım diyosunuski ugraşın işiniz ne işi gucu bıraktık İNG bankın peşine duştuk 100 tl için ama bu yapıllanları sizingibi buyuk bir kuruluşa yakıştıramadım.hiçbir para ogunki benim ordaki madurıyetimin bedeli olamaz ama sunu anladım asla ve asla böyle kuruluşlara guvenme bunun içinde ayrıca tşk ederim.

 • ING Bank Temsilcisi24 Mayıs 2013

  Sn Kadir Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Sn Kadir Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön