29 Nisan 2013

ING Bank Kart Güvenliğimin İptali!

İNG Bank müşteri temsilcisinin yoğun ikna çabaları sonucu kart koruma programını kabul ettim. Şubat ayında kampanya doğrultusunda 20 tl bonus yüklemesi hediyemiz olacak denildi. Bonus yüklemesi yapılmadı. Defalarca müşteri temsilcilerini aramama rağmen herkes başka birine yönlendirdi. ve hiç bir sonuç alamadım.

Kart koruma programımı iptal ettim. Kesilen aylık ücretlerin iade edileceği ifade edildi. İade edilmeyi bırakın kalan iptal ettiğim halde 4. taksit ekstremde görünüyor ve yatırmak zorunda kalıyorum. Yaşl yollara başvuracağım. Resmen İNG BANK Müşterisiyle dalga geçiyor. Arıyorum her zamanki gibi yine yönlendiriyorlar bu ay paranız ekstrenize yansıtılacak deniliyor.

Nezir 65 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sn Nezir K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Nezir 29 Nisan 2013

    4. ay oldu daha çözüm getireceksiniz. Yeter artık!!!

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Nezir K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön