17 Mayıs 2013

ING Bank Kart Aidatı Yüzünden Borç Geldi!

Ing bank'tan 2 yıl önce kredi çektim ve k.kartı gönderildi bunun üzerine 1 sene sonra k.kartının borcunu tamamen kapattım (08 ekim) gişedeki memura başka borcum yok değil mi? diye ısrarla sormama rağmen olmadığını söyledi bana.

Ben borcumun tamamını ödemişken 26 ekimde kullanmadığım, kapatmak istediğim ve kartı verirken kart aidatı ödemeyeceğim söylenilen karta 49.00 tl lik kart aidatı ücreti geliyor. Bu katlana katlana dün 80.00 tl oluyor.

Borcunun olmadığını düşündüğüm kartın dün elime ihbarnamesi geçiyor.Bankaya gittiğimde taksitli alışverişin ödenmediği söyleniyor. demiyor ki ödemişsiniz borcunuzun tamamını ama biz kart aidatı göndermişiz bu yüzden bu borç çıkmış demiyorlar.

Arzu 78 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sn Arzu Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Arzu 17 Mayıs 2013

    Muhatabım otomatik cevaplama. Görebiliyorum ne kadar ilgili ve çözüm odaklı olduğunuzu. Hibe ediyorum o parayı size. Teşekkür ederim ilgi ve alakaniza

  • ING Bank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn Arzu Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön