16 Mart 2016

ING Bank Kart Aidatı ve Kart İptali.

Uzun yıllardır kullandığım, ödemelerini düzenli yaptığım bir adet kredi kartımın ve 3 adet otomatik ödeme talimatımın bulunduğu bir adet mevduat hesabımın olduğu ING Bank 3 yıldır kesilmeyen yıllık kart aidatını kesmiştir. Bu kart aidatının iptali için banka ile yaptığım görüşmeler olumsuz sonuçlanmıştır. Bu durum sonucunda kartlarımın iptalini istedim. Tarafıma dönüş yapılarak kartlarımın iptal edileceği bilgisi verilmesine rağmen kartlarım bana bilgi verilmeden iptal edildi. Son durumu öğrenmek için gene bankanızı aramak zorunda kaldım.

Burak 99 Okunma

Cevaplar

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı17 Mart 2016

    İlginiz için teşekkür ederim. Banka görevlileri ile yapılan görüşme ile sorun çözülmüştür.

  • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Burak Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Burak Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön