28 Ocak 2014

ING Bank Kart Aidatı Ve Hesap İşletim Ücreti Kesilmeyecek Demişlerdi!

Ben ING Banktan bir hata yaptım bir kredi çektim. Bu krediyi çekerken bana bir hesap kartı birde kredi kartı verdiler ben istemediğimi söyledim ama onlar bana kredi çeken müşterilere mecburen veriyoruz dediler.

Birde otomatik talimat verirsem ne hesap işletim, ne de kart aidatı olacak dediler ama ilk önce hesap işletim kestiler!

Bankaya gittim ve bana destek hesapta açmamız lazım dediler ben kabul etmedim o zaman bir otomatik talimat daha dediler neyse bir talimat daha verdim derken takip eden bu ay kart aidatı geldi benim ne yapmam lazım bilmiyorum müşteri temsilcileri de 3 maymunu oynuyorlar!

Bankayla görüşün diyorlar bundan sonra ilk konuşmalarını ses kaydına çekeceğim ve onlara dinleteceğim.

Ali 86 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Ali Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Ali Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön