15 Ocak 2016

ING Bank Kart Aidatı Problemi!

Aralık-2015 ekstresi 86.80 TL. (kart aidat ücreti adı altında) olarak geldi. Bununla ilgili telefon bankacılığı vasıtasıyla itirazda bulundum. Tutarın kartınıza Bonus puan olarak iade olacağı söylendi. Ancak pos cihazında Bonus puanın gözükmediğini fark ettim.

Bunun üzerine tekrar telefon bankacılığı vasıtasıyla müşteri hizmetlerine ulaştım ve bana: 'tutar Bonus puan olarak gözükmez, siz 86.60 TL tutarında harcamanızı yapın, kart ekstrenizde Bonus puan olarak düşüldüğünü göreceksiniz' dediler. Ocak 2016 kart ekstresinde borç hanesinde tekrar 86.80 TL tutarının olduğunu gördüm. Tekrar 11- 13 ve 14 Ocak 2016 tarihlerinde müşteri hizmetlerini aradım ama halen sorunuma cevap alamadım.

Ahmet 106 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön