16 Mart 2016

ING Bank Kart Aidatı Olmayan Kartı Verdiler Sözde!

ING Bank müşterisiyim. Bankadan hesap açtırırken hesap işletim ücreti olmayan bir hesap türü, kredi kartı alırken de kart aidatı olmayan bir kart istediğimi belirttim. O taahhütle kredi kartı verdi şube, o şekilde sözleşme imzaladık. Bu ay ki kart ekstresinde asıl karta 82,50 TL, ek karta 41,00 TL olmak üzere toplam 123,50 TL yıllık üyelik bedeli yansıtıldığını gördüm. Böyle bir şey olabilir mi? Banka kafasına göre sözleşme şartlarını değiştirip müşterisine ekstra ödemeler çıkartabilir mi?

Bu resmen haksız kazanç ve tüketici yanıltmaktır. Çağrı merkezini aradım yardımcı olmadılar.
Mesele para değil, 123,50 TL yıllık üyelik bedeli yanarsa yansın. Yanıltmak ve saf yerine konmaktan iğreniyorum!

Aslı 119 Okunma

Cevaplar

  • Aslı'nın Teşekkür Mesajı18 Mart 2016

    Müşterinizi yormadan çözüm sunmanız memnuniyet verici. Teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Aslı K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Aslı K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön