12 Haziran 2014

ING Bank Kart Aidatı Kesti.

Benim istediğim olmadan bana kredi kartı geldi. Bir yıldan fazladır bende ne şifre aldım ne de kullanmıştım. Bir gün lazım oldu kartlarım yanımda değildi bu bankanın kartını kullandım. Benden ilk kullandığım ay 89 tl ücret almış hemen iptal ettirip yasal hakkımı arayacağım.

Fatih 413 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı17 Haziran 2014

    ıng çözüm aşamasından ve sorunumu giderdiğinden ötürü çok memnunum

  • ING Bank Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Fatih Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/06/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Fatih Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön