16 Ağustos 2016

ING Bank Kart Aidatı İade Edilmedi...

Kart aidatı olarak hesabıma 82.50 TL banka tarafından fark yansıtılmış. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşme sonucunda bana şartlı geri iade teklif edildi. Hiçbir şartı kabul etmiyorum. Yansıtılan (haksız kazancın) aidatın geri iade sini talep ediyorum. Tüketici mahkemesine baş vuru yapacağım. Bankalara hiçbir şekilde haksız kazanç vermeyeceğim...

Erdal 105 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Erdal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Erdal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön