12 Eylül 2015

ING Bank Kart Aidatı Alınmayacak Dedikleri Halde Aidat Kesiliyor!

2 sene önce telefonla arayıp aidatsız kredi kartı vereceklerini hiç bir şekilde para kesilmeyeceğini söylemelerine rağmen kart aidat ücreti alınmıştı. Buraya yazıp 2 hafta sonra ancak iptal ettirmiştim aidatı. Ama bu sene tekrar kesilmiş. Hem aidat almayacağız deyip aidat kesmek neyin nesi her sene aynı uğraşı vermek zorunda mıyım ben bu kadar da sorumsuz olmayın rica ediyorum açın telefon kayıtlarını dinleyin özellikle sordum aidat alınmayacak dediniz rica ediyorum iptal edin şu ücreti ben sıkıldım artık her sene ödememe sözü aldığım bir ücretin iptaliyle uğraşmaktan!

İsmail 88 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı18 Eylül 2015

    İng banka ilgisi için teşekkür ediyorum. Sorunumu çözdü. Ancak daha genel bir sorun olan her sene ücret yansımasını kökünden çözse çok daha güzel olacak yine de tekrar tekrar teşekkürler müşterisini mağdur eden bir banka değil

  • ING Bank Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Ismail U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/09/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Ismail U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön