03 Mart 2016

ING Bank Kart Aidatı Aldı.

Düzenli olarak ödemesini yaptığım kredi kartımdan 82.50 TL tutarında kart ücreti kestiler. Müşteri hizmetlerini aradığımda kredi kartına 1 tane fatura bağlarsam bu ücreti iptal edeceklerini söylediler. Onun dışında iptal edemezlermiş. Bu yasalara rağmen nasıl bu ücreti yansıtıyorlar anlamış değilim.

Gürcan 75 Okunma

Cevaplar

  • Gürcan'ın Teşekkür Mesajı03 Mart 2016

    Kesilen aidat ücreti iade edildi.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Gürcan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 03/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Gürcan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön