15 Mart 2016

ING Bank Kart Aidatı...

2012 senesinden beri ING Bank müşterisiyim. İsteğim olmadığı halde kart gönderdiler. 4 yıldır herhangi bir kart ücreti alınmıyordu. 15 Şubat ta cep telefonuma mesajla otomatik ödeme talimatı vermem gerektiğine dair kart ücreti bu şekilde alınmayacağına dair bir mesaj geldi. Bende ING Bank hesabımda zaten talimatlı fatura ödemelerim olduğu için mesajı dikkate almadım. Mart ayı ekstremde 107 TL kart aidatı göndermişler. İptal etmelerini istedim bana fatura talimatlarımdan birini karta çekmemi söylediler. Ödediğim aidatın bana daha sonra puan olarak geri verileceğini onu da bir ay içinde kullanma sürem olduğu söylendi. İstemediğimi söyledim. Ayrıca bir ay önce banka sigorta kuruluşu tarafından aranıp kart sigortası yaptırmaya ikna edilmiştim. Bana daha bir ay önce başlayan sigortanın bir yıllık bedelinin ve kart ücretini ödersem ancak kartı iptal edeceklerini söylediler.

Yasemin 54 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin'in Teşekkür Mesajı16 Mart 2016

    Şikayet Var sitesine şikayet yazdıktan sonra bugün bankadan arayan görevliye gerçekten teşekkür ederim. Kart ücreti nin iadesi sağlandı. Keşke ben direkt bankaya şikayet yazdığımda geri dönüş yapılsaydı da bende bu kadar gerilmeseydim. Sonuçta problem çözüldü.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Yasemin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Yasemin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön