12 Nisan 2016

ING Bank Kart Aidat Ücretinin İptali!

Hesabıma yansıtılan kart aidat ücretinin iptali için ING müşteri hizmetlerini aradım fakat hiçbir şekilde bu ücreti iptal etmeyeceklerini söylediler. Bütün bankalara itiraz edildiğinde aidat ücretini iptal ediyorlar. ING Bank'tan kesilen ücretin iade edilmesini talep ediyorum.

Onur 70 Okunma

Cevaplar

  • Onur'un Teşekkür Mesajı12 Nisan 2016

    Merhaba; İademiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. İadeyi gerçekleştirerek yardımcı olan Genel Müdürlüğe teşekkür ederiz.

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Onur D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Onur D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön