09 Eylül 2013

ING Bank Karara Uyulmuyor!

ING Bank'tan 2010 yılında kullanmış olduğum tüketici kredisinden alınan 600 TL kredi tahsis ücreti ile ilgili elimde Muratpaşa Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyeti'nin kesinleşmiş kararı olduğu, bankaya defalarca bu meblağın tarafıma iadesi konusunda başvurmama rağmen; geri ödeme yapmadıkları gibi lütfedip bilgi dahi vermemektedirler. 10 yılı aşkın süren banka-müşteri ilişkimizi başka bir sebepten icraya gittikleri için geçen yıl bitirmiştim. Bugün itibariyle söz konusu kararı icraya koyuyorum.

Mesut 68 Okunma

Cevaplar

 • Mesut10 Kasım 2013

  Kestikleri 600 TL yi , icra yoluyla av.ücreti icra masrafları dahil 870 Tl olarak geri aldım. Daha da işim olmaz ING ile.

 • Mesut11 Eylül 2013

  10.09.2013 tarihinde banka genel merkezinden aradılar. Durumu ilettim. 1-2 gün içerisinde konuyu aramızda çözeceklerini umuyorum, diğer türlü çözüm belli zaten.

 • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sn Mesut P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sn Mesut P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön