19 Mart 2013

ING Bank Karaman Şubesindeki İlgisizlik Asık Yüzler!

Karaman şubesine bugün işim için gittim. Bankamatik kartımı atm'ye taktığım zaman, kart tanımlanmamıştır şeklinde ekrana yazı geliyordu. Bu yüzden bugün Karaman şubesine gittim dakikalarca bekletildim iki kere sıra aldım ikisinde de sıra bir türlü gelmedi. Hastane randevum olduğunu, şuanki işimin kısa süreceğini bu yüzden yardımcı olabilir misiniz dediğim halde gişedeki bir bayan ve başka masadaki bayan surat asarak ve kaba şekilde bizi de işimiz var şeklinde tepki gösterdiler.

Öğretmenim. Okulum bu banka ile anlaştığı için sizin bankanızla çalışmak zorunda kaldım. Bankamatik kartımı aldığımdan kullanamadım. Bu hata benim yüzümden değil. Kartı tanıtmayan memur hatalı idi. Gerekli işlemleri yapın.

Derya 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Derya D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Derya D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön