29 Ocak 2014

ING Bank Kapattığım Krediler!

Kullanmış olduğum birkaç bireysel ihtiyaç kredisi vardı ve bunlardan 1 tanesine otomatik ödeme talimatı verdim fakat bu kredilerin hepsini kapattığım halde hala hesabıma girdiğimde kredi hesaplarımı görüyorum ve hala otomatik ödeme paramı kesip diğer hesabıma yatırıyor aktif olmayan tüm hesaplarımın kapatılmasını istiyorum, biran önce kimse yardımcı olmuyor.

Yasin 140 Okunma

Cevaplar

  • Yasin'in Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

    İlginiz için çok teşekkür ederim sorunum çözüldü. İyi çalışmalar

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Yasin B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Yasin B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön