27 Ağustos 2013

ING Bank Kapatmak İstediğim Kasa İçin 1 Yıllık Ücret Talep Etti!

ING Bank 4. Levent şubesine kasamı kapatmak için 20.08.2013 tarihinde başvuruda bulundum. 228 TL borcu olduğu söylendi. Kasanın bu tutar ödenmeden kapanamayacağı bilgisi verildi. Kasam 02.08.2013 tarihinde yenilenmiş ve kasamın kapatılması talep etmeme rağmen, 20 günlük kasa bedeli için 228 TL ödememi talep ettiler.

Zamanım olmadığı ve ilgilenemediğim için mağdur oldum. Daha önce kasamı hep Ağustos sonunda kapadım bir sorunla karşılaşmadım. Ancak yeni uygulamayla mağdur oldum, kasamın kapatılmasını istiyorum ve yıllık kasa tutarını ve faizini ödemek istemiyorum.

Şule 46 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Şule Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/09/2013 tarihinde 4.Levent Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn Şule Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön