02 Mayıs 2013

ING Bank Kapatılan Hesaba Hesap İşletim Ücreti!

2010 Yılında OYAK Bank tan adıma maaş hesap açıldı ben bu hesabımı 2012 haziran ayında 63.53 TL hesap işletim ücreti kesildiği için şaşmaz sb. iptal için dilekçe verdim. Ben hesabım kapatıldığını düşündüm. 26.03.2013 tarihinde İNG Bank Şaşmaz Sb. Kredi çektim ve çektiğim krediyi 22.04.2013 tarihinde kapattım.

Sigorta bedelinin tarafıma iadesini istedim, iade edildi fakat üç aylık hesap işletim ücreti alınarak. (48 tl) şubeye gittiğimde 2012 yılında kalma hesap olduğunu ve bundan dolayı kesildiğini öğrendim. Söz konusu hesabın kapatılması için iki kez dilekçe verdiğimi söyledim ama derdime çare bulamadım. Ayrıca hesap OYAK Kurum hesabı ile bağlantılı hesap. Bir daha bankanızın önünden de geçmem.

Emin 474 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sn Emin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sn Emin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 07/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Emin 05 Mayıs 2013

  hala bekliyorum.

 • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sn Emin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön