03 Eylül 2016

ING Bank Kapanan Konut Sigortasını Bir Türlü İptal Etmiyor.

2015 Mart ayında ING Bank'tan konut kredisi kullandım bununla ilgili hayat sigortası tarafıma yapıldı ve 20 Temmuz 2016 tarihi itibariyle konut kredisini erken kapattım, dolayısıyla sigortanın iptal edilmesi için ING Bank'a dilekçe verdim, şube yetkilisi bana en fazla 10 gün içerisinde iptal olacağını söyledi ben 10 gün geçtikten sonra tekrar kontrol ettim ve sigorta iptal edilmemiş müşteri hizmetlerine durumu aktardığımda bana kredi kullandığım şubeye gitmemi söylediler. Bende şubeye tekrar gittim şube yetkilisi bana tekrar dilekçe doldurmamız gerektiğini söyledi ben doldurduğum dilekçeyi tekrar doldurdum, bu sefer 2 ile 4 gün içinde sigorta iptal edilir dediler. Ama iptal olmadı şube yetkilisini tekrar aradığımda bana tekrar dilekçe doldurmamız gerektiğini söyledi, işimi gücümü bıraktım ING Bank'a dilekçe doldurmaya gidiyorum, bu süreç sonuçlanmazsa hakkımı başka yollarla arayacağım.

Süleyman 255 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman'ın Teşekkür Mesajı20 Eylül 2016

    Kısa sürede sorun çözüldü teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Süleyman B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/09/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Süleyman B.bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön