11 Mayıs 2016

ING Bank Kapanamayan Kredi Kartı...

Şahsıma ait ilgili banka tarafından düzenlenmiş şirket kredi kartım için Mart 2016 tarihinde (aynı tarihte pos iptali için de talimat vermiş bulunmaktayım. Pos iptali yapılmıştır.) İstanbul - Topçular Şubesi'ne yazılı olarak elden kapanış talimatı vermiş olmama rağmen, ilgili kredi kartından Nisan ve Mayıs aylarında uzaktan çekim işlemi yapılmıştır. Bankanın mağduriyetimi gidermesini rica ederim.

Gokhan 414 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Gökhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Gökhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön