03 Şubat 2014

ING Bank Kapalı Karta Bonus Verip Borca Çevirdi

INGBonus kartımı kapattığım halde mailime gelen ekstrede önce bonus verilmiş. Sonra da verilen bonus borç olarak yansıtılmış. Gerekli düzeltmenin yapılmasını istiyorum.

Abdullah 93 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 03 Nisan 2014

    şikayetimle ilgili olarak geri dönüş yapıldı ancak hesabım olmadığı için iade edilecek para için illada şubeye gitmem gerektiğini söylendi.iş yerinden izin alamıyorum.öğle arası zaten şube kapalı.iban numarasını yatırma imkanı yokmu?teşekkürler....

  • ING Bank Temsilcisi14 Mart 2014

    Sn Abdullah G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn Abdullah G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön