09 Eylül 2013

ING Bank Kapalı Hesaptan İşletim Ücreti Aldı!

Kredi hesabımda para olmasına rağmen kredim ödenmeyince hesap hareketlerini kontrol ettim. hesabımdan 12.44 kuruş kesilmiş. Böyle olunca kredilerim gecikmeye düşmüş. Yurtdışında olduğum için bana ulaşamadıkları telefon görüşmeleri içinde hesabımdan bir ay içinde 2 kere gecikme bildirim ücreti diye , saati 10 kuruş olan hattan 4.2 liraya aranmışım. Açılmayan telefon nasıl ücretlendirilir oda muamma.

Bugün ücretin yüksekliği nedeni ile bankayı aradım . Banka bana 2 hesabım olduğunu söyledi. 2003 'te açılmış hesap varmış. 2008 'de Türkiye'ye gelen ING Bank ; 2003 'te hesabı nereden bulmuş. Hesap benim kapatma dilekçesi ile kapattığım . Oyak Bank'a ait ve ben 5 yıldır ona da para ödüyor muşum.

İzzet 78 Okunma

Cevaplar

  • İzzet'in Teşekkür Mesajı11 Eylül 2013

    banka yetkilileri aradılar sorun çözüldü

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn İzzet T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn İzzet T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön