12 Mart 2013

ING Bank Kapalı Hesaba Bile İşletim Ücreti!

2006 yılında çalıştığım firma tarafından açılan maaş hesabına geçtiğimiz birkaç yıldır hesap işletim ücreti alınmaktadır. Son dönemde ise banka, daha önceden açılmış destek hesap ve neden ve hangi onayla açıldığını bilmediğim diğer bir hesap için de hesap işletim ücretleri yansıtmaya başlamış.Son ay gelen ekstrede gördüğüm hesap işletim ücreti 49 TL yi geçmiş.

Bankayı aradığımda bütün bunlar hakkında bilgilendirme yapıldı ayrıca sözleşmenizde bunlar bankanın insiyatifinde diye yanıt aldım.Geçmişte attığım bir imza üzerinden bilgilendirme yapılmadan bankanın kullanmadığım hesaplar açmasına itiraz ediyorum.Geçmişte kendiliğinden kapanan hesaba bile hesap işletim ücreti alınıyor.

Burak 41 Okunma

Cevaplar

  • Burak13 Mart 2013

    Yok böyle olmayacak, bddk ile çözmek lazım...

  • ING Bank Temsilcisi13 Mart 2013

    Sn Burak A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Mart 2013

    Sn Burak A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön