13 Aralık 2013

ING Bank Kanunlara Rağmen Yıllık Ücret Alıyor!

Yaklaşık 10 yıllık kredi kartı sahibi olmama, bugüne kadar hiç istememiş olmalarına ve çıkarılan kanunlar, haberler olmasına rağmen ING Bank hala yıllık üyelik aidatı adı altında hesap ücreti kesiyor. Kendilerini aradım tam 10 dakika boyunca bana "eski köye yeni adet" şarkısını dinlettiler. Gerçekten eski köye yeni adet getirmişler .

Gurcan 59 Okunma

Cevaplar

 • Gurcan17 Aralık 2013

  Benimle görüşüldü ama hiçbir problem çözülmedi. kredi kartı parasını geri ödemediler. bir sürü şart öne sürüp bunları kabul ederseniz iade ederiz dediler. ben de bugün bir kez daha anladım ki paramız gerçekten onlarda değerli ama onlarda kaldığı sürece... Ing bank müşterisi olma ihtimali olanları ikaz etmek isterim. Aman dikkat paranıza değer verebilirler...

 • ING Bank Temsilcisi17 Aralık 2013

  Sn Gürcan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Gurcan16 Aralık 2013

  4 gün oldu beni arayan soran olmadı. müşteriye verilen değer sıfır... paran bizde değerli kampanyasından kasıt da bu herhalde paramız onlarda kaldığı sürece değerli...

 • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2013

  Sn Gürcan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 16/12/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Gurcan13 Aralık 2013

  bugün beni aradınız müsait olmadığımı söyleyince 5 dakika sonra arayacağız dediniz. tam 2 saat oldu. arayan yok. bana bir de mesaj göndermişsiniz bizi arayın demişsiniz (sizin titizlik dediğiniz bu olsa gerek) Aradım. benim 3 tane fatura ödeme talimatım olmasına rağmen benden bir tane daha otomatik ödeme talimatı istediniz... banka olarak nasıl bir çelişki yaşıyorsunuz anlamıyorum. diğer seçenekleri söylemiyorum bile. şimdi siz böyle mi çözüme ulaşıyorsunuz anlamıyorum. tekrar etmek isterim bu durum yasal değil ve bilmeniz için yazıyorum ki ben de her türlü yasal yola başvurmaya hazırım.

 • ING Bank Temsilcisi13 Aralık 2013

  Sn Gürcan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön