21 Eylül 2015

ING Bank Kampanyanın Değiştirilmesi!

Bonusla Opet'te 4 kez 75 TL alışverişe 25 TL bonus kampanyasına başvurdum. Kampanya şartlarında 10-20 eylül arasında bu bonusın kullanılabileceği yazıyordu. Ben bonusu beklerken 14 eylülde mesaj geldi. Minimum 25 TL daha alışveriş yapacakmışım sonra 21 eylülde yüklenecekmiş. 50 TL'lik alışveriş yaptım. Fakat müşteri hizmetleri ekstremde göremiyor. Siz kampanyayı değiştirip insanları kandırmaya çalışıyorsunuz. 25 TL bonusumun tamamının verilmesini talep ediyorum.

Erdem 63 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 29 Eylül 2015

    İngbonus opet kampanyasında müşteri hizmetlerinin tutarsız ifadelerinden dolayı 25 tl bonusumu vermedi. Bonusumun verilmesini talep ediyorum. Aksi taktirde 3 yıldır kullandığım kredi kartını ve hesabımı kapatıcam. Telefonla bilgi verilmesini değil bonusu istiyorum

  • ING Bank Temsilcisi22 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Erdem B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Erdem B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön