20 Ocak 2014

ING Bank Kampanya Puanlarını Vermiyor.

Bonus tarafından düzenlenen Petrol Ofisi kampanyasında kazanmış olduğum bonus puan 08.01.2014 tarihinde ING Bank tarafından yüklenmesi gerekirken aradan 10 gün geçmesine rağmen hala yükenmemiştir. Daha önceki kampanyalardada aynı sorunları defalarca yaşadım. Bankaya her seferinde defalarca maille veya telefon ile müracaatlarım sonucunda, banka işlemi yerine getirmek zorunda kalmıştır.

Son kampanyada da aynı ihmali yapmış olup, aradan 10 gün geçmesine rağmen herhangi bir gelişme olmamıştır. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım. ING Bank acaba müşteriler unutur mu veya vazgeçerler mi? diyemi düşünüyor acaba. Hiç kusura bakmasınlar gerekirse mahkemeye taşırım, yine alırım.

Erol 59 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sn Erol E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Erol E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön