03 Şubat 2016

ING Bank Kamil Koçla Bir Olup Mağdur Ediyor!

Kampanyaya katılmak için ilk önce başvuruda bulundum. Başvurum kabul edildi. Hesabım açıldı ama bu seferde kod gönderilmedi. ING Bankasını arıyorum, biletinizi kullanabilirsiniz diyor, koda gerek yok diyor, kapatıyorum. Kamil Koç' u arıyorum kod istiyor. Hiç kimse suçu üstüne almıyor, ikisi de bir birine suç atıyor. Kampanya yapıyorsunuz hiç alakası yok! ING bankı bu konu hakkında kınıyorum ve gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

Orhan 65 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Orhan Can Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden ..... tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimiz S Orhan Can Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön