08 Mart 2016

ING Bank Kaale Alınmamış Dilekçe ve Mecburiyet!

09/02/2015 tarihinde konut kredisi kullandım bana devamlı yapılmak üzere konut ve hayat sigortası yapmışlar, bende farkına vardım 06/03/2016 tarihinde dilekçe ile banka şubesine başvurdum. Ayın 15'inde kredimi yatırmak üzere hesabıma para yatırdım. Hesabıma bloke koyup bu bahsettiğim iki sigortayı yapmışlar!

Bankaya gittim neyin nesidir, niye para kentiniz dedim; biz keseriz imkan var dediler. Eee benim dilekçe işleme konmamış sanırsam kredimi ödemekte zorladım çünkü onlar daha önemliymiş, krediyi ödemezsen ödeme ama sigortayı yaptır dediler. Ben bu sigortayı yaptırmak istemiyorum bankaya şikayette bulundum bana aynı banka cevap verdi. Bu nasıl iş anlamadım. Benim işimi halledemediler. Başka ING Bank müdürüne sordum olamaz böyle bir şey dedi ve bana cevap vermedikleri halde cevap verdik diye not düşmüşler. Yani banka çalışanı görevini yapmamış mağduriyetinin giderilmesini arz ederim.

Taner 229 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Taner E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Taner E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön