10 Mayıs 2013

ING Bank İtiraz Edilmesine Rağmen Ekstrelerin Posta İle Gönderilmesi!

ING Bank'tan aldığımız kredinin ekstreleri posta yolu ile geliyordu. Her gönderimde ücret talep edildiği için, ekstrelerin internetten gönderilmesi için talepte bulunduk. Ancak buna rağmen, basılı ekstre gönderilmeye ve de ücreti alınmaya devam ediliyor. ING Bank anlaşılan iyi bir gelir kapısı bulmuş.

Ekstrelerin internet yolu ile paylaşılmasını istiyoruz. Bunun için daha ne yapmak gerek!!Bu durumun hemen düzeltilmesini ve ING Bank'ın hizmet verdiği bireylere saygı duymasını bekliyoruz.

Mahir 61 Okunma

Cevaplar

 • Mahir 10 Mayıs 2013

  Tesekkurler

 • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sn Nevra A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mahir 10 Mayıs 2013

  Gün içerisinde belirttiğim numaradan aranarak, bu sorunun çözüldüüüne dair bilgi rica ederim. Zira 1 ay önce yaptığım talep, ING Bank tarafından ne yazık ki dikkate alınmadı. ING Bank'ın bu haksız kazanç sistemini gün içinde değiştirdiğine dair bilgi rica ederim. Teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sn Nevra A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön