29 Nisan 2013

ING Bank İstemediğim Halde Kredi Kartı Gönderiyorlar!

Ben bu ing bankasıyla uğraşmaktan bıktım artık her yeni bir haftaya ing bankı şikayetle başlıyorum. bugünkü şikayetim ise adıma açılmış olan kredi kartı. müşteri hizmetleri beni aradı ve adıma kredi kartı düzenlendiğini ve bana göndereceklerini söyledi ben kredi kartı falan istemediğimi ing banktan zaten bir tane kredi kartım olduğunu söylediğim halde adresime yine kredi kartı gönderdiler.

Bu bankanın yaptığı nedir. zorla istemediğim kredi kartını adresime gönderiyorlar. her allahın günü beni telefonla arayıp bana kredi kartı almamı söylüyorlar. nedir bu ing banktan çektiğim. biri bu durumu durdursun yeterrr.

Vedat 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Vedat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Vedat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön