27 Şubat 2013

ING Bank İstemediğim Halde Destek Hesap Açıyor!

ING bank talebim olmadığı halde destek hesap açıyor, yine talebim olmadığı halde destek hesabı ekstresi göndermek için aylık 3, 99 tl ücret talep ediyor ( bir de vergi hariç ) ve iptal için bizi arayın diyor. Dün akşam tam 18 dakika kendime bir muhatap bulamadım. Bu sabah da hem sabit hem cep 5 farklı telefondan denedim bu kez hat dahi açılmıyor.

Bu sabah yine başka bir banka aradı, e-ekstreye geçmek ister misiniz dedi, görüştüm onayladım kapadım. ING ise bırakın aramayı önce sanki ben istemişim gibi ücretli ekstreyi aktive ediyor, sonra iptal için arayın diyor ve kendilerine ulaşılamıyor bile. ING o parayı benden 1 kez bile alırsa kredimi de kredi kartımı da kapatacağım.

Cenk 68 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

  Sn Cenk E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

  Sn Cenk E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 28/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Cenk 27 Şubat 2013

  Ing Bank'ın yukarıdaki bildirimleri doğrudur, tarafıma e-ekstre talebimin alındığı ve bu konuda tarafımdan bir ücret kesintisi yapılmayacağı bildiriminin sms ile yapıldığı da doğrudur. Bunları söyleyerek herkese hakkını teslim etmek ve teşekkür etmek isterim. Ancak, ING Bank'ın çağrı merkezi sistemini çok ilerletmesi gerektiği gerçeği ve bazı konularda müşterinin hayatını kolaylaştırıcı çözümleri bulması gerektiği de hala sabittir. Örneği yukarıdaki şikayet yazımda verdim: Bugün benzer bir konu için başka bir bankanın yetkilisi beni aradı e-ekstre için onayımı aldı konu kapandı. Keşke ING Bank da önce ücret talep edip iptal ve e-ekstre için bize ulaşın demek ve ulaşılamamak yerine aynı yöntemi izlese veya bununla da uğraşmak istemiyorsa yollanan mesajı ücret alınacaktır şeklinde yollayıp müşteriyi germektense e-ekstre için evet basılı ve ücretli ekstre için hayır diye bu mesajı cevaplayın şeklinde bir mesaj yollyabilirdi. Böylece ne ben, ne bu mesajı okuyan, cevap veren yetkililer kimse zamanını boşa harcamazdı.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Cenk E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Cenk E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön