27 Şubat 2013

ING Bank İstemediğim Halde Destek Hesabı Açıldı!

ING Bank müşterisiyim istemediğim halde adıma destek hesap açıldı. Bu destek hesabı hiç kullanmadım. Dün telefonuma mesaj geldi destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanmış olup aylik 3,99 tl olarak ücretlendirilecek diye. Kullanmadığım destek hesabına 4 tl her ay para mı vereceğim ayrıca 1 tl bile destek hesaptan para alsam benden 4 tl para kesilecek faizi hariç bu mesajdan bunu anlıyorum. Ayrıca bu konuyu görüşmek üzere müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum. Mesajda göndermiş oldukları 08502220***'ü arıyorum aranmadan kapanıyor. Lütfen bir ilgili bu konu ile ilgilensin.

Vedat 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Vedat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Vedat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön