ING Bank İsteğim Dışında Hesap Açmış!

Hulusi E. |

ING Bank Mevlana şubesi ile yapılan görüşme neticesinde kredili mevduat hesabı ve ne işe yaradığı belli olmayan hesapların iptali yönünde dilekçe vermeme rağmen bu tip işlemler yerine getirilmemiştir. Ücreti alınıpta gönderilmeyen ekstreleri belirttim ama 2 ay olmasına rağmen herhangi bir ilerleme olmamıştır. İlk hesabı açan bayanda sanıyorum iyi bir ödüle kavuşmuştur.

Bu sektörde uygulanacak ne varsa bana tahakkuk ettirmiştir. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede bu hesapların hesap işletim ücretine tabi olduğunu söylemesine rağmen şubedekiler öyle bir şeyin bu hesaplara uygulanmadığını belirtiyorlar. Günü gününe taksitlerimi tüm engellemelerinize rağmen gişelerden ödüyorum. Şube telefonunuza bakan yok nasıl bankacılık bu.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  16:30

  Sn Hulusi E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir:
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • Hulusi E.
  09 Eylül
  18:31

  personel alım kıstasları gözden geçirilmeli ve sıramatik TC kimlik nosu ile çalışsa iyi olur

 • Hulusi E.
  09 Eylül
  18:25

  sayın yetkili bu gün destek hesabımı ödedim ödedikten sonra tekrar dönüş yapacaktınız. şubenizden destek hesabım benim talebim le kapatıldı gelen sms ile tekrar iletişim merkezinizi aradım ve bir adet daha fatura talimatı verdim hesap işletim ücreti ve kart aidatı alınmayacağına dair telefondaki bayan sözlü olarak taahhüt verdi.Ücreti alınan ve gelmeyen KMH ekstreleri ile ne için olduğunu bilmediğim hesaplar için çözüm yolu bulacağız demiştiniz. iyi günler

 • Hulusi E.
  03 Eylül
  10:47

  sayın yetkili neden hala bir bilgilendirme gereği duymuyorsunuz tekrar konuyu araştırıp döneceğiz dediniz ve bir gelişme yok...

 • Hulusi E.
  28 Ağustos
  12:19

  Şikayetimi beni arayan bayana da ilettim.O da şube ile görüşüp tekrar bilgilendirme yapacakmış bekliyorum.Bu gösterdikleri alakayı en başta yapsalar çok iyi olurdu yinede teşekkürler...
  Sıkıntımızın çözüme kavuşması dileğiyle iyi çalışmalar...

 • 27 Ağustos
  12:07

  Sn Hulusi E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.