18 Mart 2013

ING Bank İsteğe Bağlı Konut Sigortasını Zorunlu Hale Getirdi!

İngbank İzmir şubesinden konut kredisi kullanmaktayım. Yaklaşık 2 haftadır 4-5 telefon tacizinde istemediğimi belirttiğim konut sigortasını hesabımdan izinsiz 08.03.13 tarihinde tahsil etmişler. Elimi izinsiz cebime atıp zorla alacağınız sigorta ücretini lütfedip neden telefonda da satmak istersiniz. Lütfen biraz insaf gösterin, kurumları var eden sizlersiniz. Zorla tahsil edilen tutarın tarafıma iadesini rica ederim.

Hakan 110 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 30 Temmuz 2013

  4 ay geçti, hala Ingbank tan benden ücreti izinsiz tahsil edilen poliçemi alamadım

 • Hakan 15 Nisan 2013

  Merhaba 28 mart 2013 tarihinde INGBANK müşteri hizmetleri tarafından yapılan bilgilendirmeye göre sözkonusu tutarın konut sigortası değil, konut kredisi anlaşmasına bağlı "hayat sigortası" olarak tahsil edildiği söylendi. 135,90 TL lik hayat sigortası poliçesinin posta ya da e-posta olarak tarafıma gönderilmesini rica ederim. Teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

  Sn Hakan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Hakan 27 Mart 2013

  İngbank ' ın bildirimi üzerine 27.03.2013 tarihinde 11.45 te call center ı aradım, ancak ilgili arkadaş talebimin henüz sonuçlanmadığını söylemiştir. Tekrar aramalarını müspet sonuç dahilinde beklediğimi arz ederim.

 • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

  Sn Hakan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 27/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

  Sn Hakan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön